Dzień Babci i Dziadka z Miffy w cafe Cocofli we Wrocławiu (17.01.2016)

Dzień Babci i Dziadka zbliża się do nas wielkimi krokami. Wraz z Panią Kasią zapraszamy Was w świat naszej króliczynki Miffy, która opowie Wam o tym, jak miło spędza czas ze swoimi dziadkami. Wspólnie przygotujemy podarunki dla naszych babć i dziadków.Czekamy na Was z niecierpliwością :)

Warsztaty prowadzi Katarzyna Janekowicz - aktorka, absolwentka PWST w Krakowie, pracowała m.in. w teatrach w Krakowie, Jeleniej Górze, obecnie związana z teatrem Pieśń Kozła. Prowadzi autorski teatrzyk dla dzieci „Dwie Dorotki”. Ukończyła szkołę muzyczną I stopnia, od lat prowadzi warsztaty dla dzieci (także niepełnosprawnych) we Wrocławiu, Jeleniej Górze, Szklarskiej Porębie i innych miastach Dolnego Śląska.


Niedzielne bezpłatne warsztaty dla dzieci w kawiarni Cocofli to już tradycja. Warsztaty inspirowane są książką, do której zawsze proponujemy zabawę i przygotowujemy dla dzieci specjalne zadanie. Po każdych zajęciach dzieci wychodzą z pamiątką związaną z przeczytaną opowieścią. Pamiątkę przygotowują własnoręcznie, rozwijając swoją wyobraźnię, zdolności plastyczne i manualne.

Każde nasze spotkanie jest pełne miłych wrażeń i słodkich niespodzianek. Ponadto na półkach w Cocofli jest spory wybór książek najlepszych polskich wydawnictw.

Gdzie: Cocofli, Włodkowica 9, Wrocław

Kiedy: co niedzielę, godz. 11.00

powrót

Zdjęcia

Dzień Babci i Dziadka z Miffy w cafe Cocofli we Wrocławiu (17.01.2016)

do góry strony | powrót