Filmy DVD i Mini Mini+

W 2017 w listopadzie pojawiły się w sklepach dwie kolejne płyty DVD o przygodach Miffy – „Miffy: Przygody małe i duże” – część 3 i część 4. Ta wyjątkowa animowana seria jest odpowiednia dla dzieci już od 1 roku życia. Spokojna akcja, podstawowe kolory, piękna animacja i opowieści zrozumiałe dla dziecka, opowiadające o codziennych sytuacjach, jakich doświadcza każdy maluch powinny stać się cennym uzupełnieniem domowej kolekcji filmów każdego rodzica. Serdecznie polecamy! Obejrzyjcie zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=WNx7TlT5nt8


W 2017 roku we wrześniu na rynku pojawiły się dwie najnowsze płyty DVD o przygodach naszej legendarnej Miffy i jej przyjaciół – „Miffy: Przygody małe i duże” – część 1 i część 2. Fani Miffy i nowi widzowie od razu zakochali się w sympatycznych bohaterach oraz nowoczesnej, kolorowej animacji komputerowej, która zachwyca każdego malucha! Część 1 zawiera aż 13 ekscytujących przygód, w których Miffy wraz z przyjaciółmi m.in. odwiedza farmę, poznaje działanie parasola i żaglówki oraz dowiaduje się, czy obawiać się smoka. W części 2 mali widzowie poznają kolejne 13 przygód i wspólnie z Miffy wybierają się na plażę, odkrywają jak działa latawiec, spotykają krokodyla i podziwiają chmury. Tych DVD nie można przegapić! Obejrzyjcie zwiastun:
https://www.youtube.com/watch?v=jhs6TDBx-Fc


W 2008 roku wraz z premierą książek o króliczce Miffy pojawiły się również płyty dvd "Sen Miffy i inne historie" oraz "Miffy idzie do szkoły i inne historie". Zapraszamy na stronę Cass Film po więcej informacji odnośnie dostępnych tytułów.

 
                  

                                        

Bajki na kanale Mini Mini+

Od poniedziałku, 22 lutego stacja MiniMini+ będzie emitować nową bajkę „Małe i duże przygody Miffy”, która opowiada o codziennych sytuacjach jakich doświadcza każdy maluch. W każdym odcinku Miffy dowiaduje się także

czegoś nowego, m.in. czym jest rozgwiazda, jak zadbać o ptaki zimą

czy… jak pozbyć się czkawki.

Serial powstał w oparciu o książkę holenderskiego pisarza Dicka Bruna. Jej mocną stroną jest prosta, charakterystyczna animacja, która wykorzystuje głównie wyraziste kolory z podstawowej gamy barw, jakich używa dziecko podczas kolorowania rysunków.

Emisja: codziennie o 15:15 oraz od poniedziałku do piątku o godz. 10:40.


do góry strony