Konkurs fotograficzny FB dla uczestników konkursu Miffy w przedszkolu

Wiadomość 2013-06-23
NAGRODY
Z radością informujemy, że wszystkie wyróżnione przedszkolaki otrzymają piórniczki od firmy Żak - przedstawiciela firmy M&G w Polsce, dystrybutora licencjonowanych artykułów szkolnych z Miffy. Dziękujemy sponsorowi! 

Ponieważ Pszczółki z Ostródy otrzymały już takie piórniczki, poprosiliśmy drugiego sponsora o inną nagrodę specjalną. Do Pszczółek pojedzie stopień łazienkowy ufundowany przez Miffyshop Polska - internetowy sklep z licencjonowanymi produktami z holenderską króliczką Miffy! Niech się cieszy całe przedszkole! Każda Pszczółka otrzyma także specjalny medal uznania z Miffy "Jestem numer 1" oraz naklejki na zeszyty - nagrody ufundowane przez Wydawnictwo Format. Wszystkim Pszczółkom życzymy, żeby, jak dotąd, zawsze starały się piąć coraz wyżej i być najlepsze! Pani Elizie prześlemy specjalny dyplom uznania - to ogromny sukces zachęcić do głosowania 570 osób! Gratulujemy!

Pani Natalia z Poznania otrzyma od nas torbę wakacyjną z Miffy z niespodziankami :)
Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom!

Wiadomość 2013-06-23
WYRÓŻNIENIE SPECJALNE

Chcielibyśmy przyznać jeszcze jedną dodatkową nagrodę, taką specjalną, poza konkursem. Pomysł na lekcję i na pracę plastyczną może nie był bardzo skomplikowany, ale zdjęcia w naprawdę przepiękny sposób pokazują naturalną ciekawość dzieci do poznawania świata, tak łatwo możemy dać im coś więcej z siebie. Gratulujemy Pani Natalio! Dyplom uznania oraz wakacyjna torba Miffy z niespodziankami zostanie wysłana w tym tygodniu.
Zespół Miffy Polska

Wiadomość 2013-06-23
WYNIKI KONKURSU

Kochani! Co za mobilizacja! Co za emocje! Końcówka głosowania na najpopularniejsze zdjęcie w konkursie Miffy w przedszkolu była naprawdę zacięta! No i mamy problem! Miała być jedna nagroda za najwięcej polubień, ale jak tu przyznać jedną nagrodę, jak tyle osób tak się starało? Poza tym Ostródziaki, które zdobyły III miejsce w konkursie głównym nie mogą dostać już tych samych nagród... postanowiliśmy zatem wyróżnić wszystkie przedszkola, które zdobyły trzycyfrową ilość lajków. Mamy nadzieję, że nie pogniewacie się za taką zmianę w regulaminie? :) Jeszcze dzisiaj ogłosimy nagrody, które otrzymają zwycięskie przedszkola.
Gratulujemy!
I miejsce - Pszczółki i Pani Eliza z Ostródy
II miejsce - Smerfy i Pani Kasia z Elbląga
III miejsce - Muchomorki i Pani Ilona z Postronnej

Konkurs fotograficzny Facebook dla uczestników II edycji konkursu Miffy w przedszkolu 2013

UWAGA! Ogłaszamy kolejny konkurs! Wygra zdjęcie, które zdobędzie największą liczbę "lajków" - to, które najbardziej Wam się spodoba - klikamy "Lubię to" pod zdjęciem! Aby głos był ważny, trzeba zostać fanem Miffy Polska na FB. Konkurs trwa do piątku tj 21/06/2013 do godz. 23:59:59. Autor najpopularniejszego zdjęcia, czyli Wychowawca grupy, otrzyma upominek, a przedszkolaki dodatkowe niespodzianki od Miffy!

 


powrót

Zdjęcia

Odznaka z MiffyNaklejki z Miffy na zeszytyMiffy w przedszkolu - konkurs fotograficzny Facebook - wyróżnienie specjalneNagroda od Miffyshop - stopień łazienkowy z MiffyPiórnik-saszetka z Miffy - nagroda od firmy Żak przedstawiciela M&GMiffy w przedszkolu - konkurs fotograficzny Facebook - III miejsceMiffy w przedszkolu - konkurs fotograficzny Facebook - II miejsceMiffy w przedszkolu - konkurs fotograficzny Facebook - I miejsce

do góry strony | powrót