Wielkanocny konkurs z Cukrową Wróżką (16-31.03.2013)

Cukrowa Wróżka zaprasza do słodkiego wielkanocnego konkursu z króliczką Miffy! 
Oto konkurs dla wszystkich, którzy uwielbiają piec.

Aby wziąć udział w konkursie: 
1) przygotujcie wielkanocny wypiek, którego tematem będzie króliczka Miffy, może to być mazurek, ciasto, beza, kruche ciasteczka… jest tyle możliwości! Na pewno nie zabraknie Wam pomysłów!
2) polubcie oficjalny fan page Miffy na Facebooku  http://www.facebook.com/pages/Miffy-Polska/443058609096683 
3) opublikujcie na fan page’u Miffy zdjęcie swojego wypieku, możecie dodać też przepis 
4) przyślijcie swoje zgłoszenie wraz ze zdjęciem wypieku na adres konkursy@miffy.pl  
    Uwaga! Nie zapomnijcie w treści maila skopiować dopisku o zgodzie na przetwarzanie danych:  W związku z art.23 ust.1 pkt 1 i ust.2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz 883) oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Miffy.pl moich danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych. Mam prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania. 
5) udostępnijcie konkurs na swojej tablicy

Konkurs rozpoczyna się w dniu 16. marca i trwa do 31. marca 2013 r.  

Zwycięzca konkursu zostanie wybrany przez prawdziwego eksperta wypieków czyli Cukrową Wróżkę! Oto link do strony Cukrowej Wróżkihttp://www.cukrowawrozka.pl Zajrzyjcie koniecznie! 

Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi 3. kwietnia 2013 r. na stronie www.miffy.pl

Zwycięzca otrzyma wspaniały fartuszek dla dziecka – idealny do wspólnego gotowania i innych prac, podczas których może zabrudzić się ubranko. Zobaczcie, jaki jest słodki na stronie www.miffyshop.pl - zwycięzca wybierze typ i rozmiar fartuszka odpowiedni dla jego dziecka. Dodatkowo zwycięzca otrzyma zestaw niespodzianek dla siebie :)

Zaglądajcie na oficjalny fan page Miffy http://www.facebook.com/pages/Miffy-Polskia/443058609096683 oraz na fan page Cukrowej Wróżki https://pl-pl.facebook.com/CukrowaWrozka, by zobaczyć najnowsze wielkanocne wypieki z Miffy!

Wszystkim uczestnikom konkursu życzymy słodkich chwil przy robieniu wypieków oraz powodzenia!

Zajrzyjcie do galerii!
powrót

Zdjęcia

Wielkanocny konkurs z Cukrową Wróżką i Miffy 5Wielkanocny konkurs z MiffyWielkanocny konkurs z Cukrową Wróżką i Miffy 1Wielkanocny konkurs z Cukrową Wróżką i Miffy 9Wielkanocny konkurs z Cukrową Wróżką i Miffy 8Wielkanocny konkurs z Cukrową Wróżką i Miffy 7Wielkanocny konkurs z Cukrową Wróżką i Miffy 4Wielkanocny konkurs z Cukrową Wróżką i Miffy 6Wielkanocny konkurs z Cukrową Wróżką i Miffy 2Wielkanocny konkurs z Cukrową Wróżką i Miffy 3Miffy przygotowana przez Cukrową Wróżkę

do góry strony | powrót